Polityka prywatności

1.Użytkownicy wyrażają zgodę na udostępnienie swoich danych w zakresie potrzebnym wyłącznie do skorzystania z usług Serwisu, w tym do komunikacji pomiędzy nimi a Serwisem. Korespondencja może zawierać materiały reklamowe, promocyjne i sponsorowane.

2. Serwis jest zobowiązany do ochrony danych osobowych Użytkowników, w tym do nie przekazywania danych osobowych osobom trzecim bez zgody Użytkowników. Serwis nie prowadzi zbioru danych osobowych.

3.Serwis może sporządzać zestawienia danych dla celów statystycznych, które mogą być przekazywane osobom trzecim. Zestawienia zbiorcze nie ujawniają danych osobowych i nie pozwalają na identyfikację Użytkowników.

4. W celu wyświetlania reklam w trakcie wizyty Użytkowników w serwisie Serwis korzysta z usług zewnętrznych firm reklamowych. Firmy te mogą wykorzystywać informacje (z wyłączeniem imienia i nazwiska, adresu, adresu e-mail i numeru telefonu) związane z  wizytami Użytkowniówi w tej oraz innych witrynach do wyświetlania reklam towarów i usług, które mogą  zainteresować Użytkownika. Współpracujący z nami reklamodawcy oraz firmy badawcze używają informacji zapisanych za pomocą plików cookie i podobnych w celach reklamowych, statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu, do potrzeb użytkowników. Jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies będą one zapisane w pamięci twojej przeglądarki.

5. Użytkownicy mogą w każdej chwili wycofać swoje dane osobowe, wysyłając email na adres  lub korzystając z formularza kontaktowego